NEW YORK’TA 4 MİNARE

Tom Clancy’s The Division’da New York şehrini vuran ölümcül bir salgın ile karşı karşıyayız. Meşhur Black Friday günü para ile yayılan bir virüsle tüm şehir sisteminin çöküşüyle başlayan hikayenin 22 gün sonrası ile The Division’a giriş yapıyoruz. Polis, itfaiye ve hastaneler gibi tüm devlet kuruluşları birer birer çökmüş, açlık ve susuzluk baş göstermiş ve bununla beraber toplum içinden çıkılmaz bir kaosa doğru sürüklenmiş. The Division adı verilen bir birime bağlı, birbirinden bağımsız ajanlar harekete geçmiş durumdalar. Tek amaçları ise içinde bulundukları toplumu kurtarmak. İşte bu noktada 4 ajan beliriyor.

Tom Clancy's The Division™_20160513213503

DARK ZONE’UN İÇİNDEN ÇIKTILAR

Güven, hemen oluşmayan bir içgüdü. Dark Zone’da güven duymaksa neredeyse imkansız. Oyunun karanlık bölgesi diye tabir edilen Dark Zone’da her an her şey olabilir. Dark Zone haritası 6 seviyeye ayrılmış durumda. Ajanımızın seviyesi ilerledikçe de bölgeler daha da kararmakta. Peki kim bilebilirdi 4 ajanın bir araya gelip bir takım, takımdan ziyade bir aile olacağını? Başlangıçta ortalığı kasıp kavuran eşya bulma telaşı bir dostluğa dönüştü. The Division 1.1 yamasının ortaya çıkışının hemen ardından kendilerini Dark Zone’un karanlık dünyasına bırakan ve aynı sunucuda buluşan 4 arkadaşın hikayesi gittikçe ivme kazanıyor.

image[2]

ONLAR YAPTI OLDU!

Tom Clancy’s The Division Türkiye E-Spor Kulübü’nü oluşturan ekip, Playstation 4 platformu üzerinden, kendilerine grup oluşturmak isteyen oyunculara da yardım kapısını açtı. Amaçlarıysa bu kulüpten çıkacak iyi oyuncularla birlikte Türkiye’nin gücünü bütün dünyaya göstermek.

Tom Clancy's The Division™_20160528195023

KİM BU CLAN KINDER GO?

22.05.2016 tarihinde kurulan Clan Kinder Go, resmi twitch kanalından yayınlarına başladı. Almanya üzerinden mümkün oldukça her gece yayın yapan ekibin oldukça doğal bir havası var. Canlı yayında gerçekten de insanın iyi ve kötü hallerini temsil ediyor diyebilirim. Neden bu isim diye kendilerine sorduğumda, Kinder kelimesinin Almanca’da çocuklar olduğunu söyleyen ekip; hem yayının ana kaynağını yani Almanya’yı, hem de kendilerinin çocuklar gibi capcanlı ve heyecan dolu olduklarını belirttiği için böyle bir isim oluşturduklarını söylediler. Ayrıca sürprizlerle dolu bir yapıları da var. Alttaki görüntü oyundan düşen Batuhan’ın, oyun hatasından kaynaklanan bir fotoğrafı. Ekip bu fotoğrafı moon walking (ay yürüyüşü) şeklinde yorumlayıp, üzerine bir de alkış tutuyor. Sanırım bu fotoğraf sürprizlere de açık olacağımızı gösteriyor.

Bu ailenin içinde siz de yer almak istiyorsanız; https://www.twitch.tv/clankindergo kanalını takip edebilirsiniz.

‘’Her zaman çocuk ve sürprizlerle dolu kalın. Hoşça kalın’’

Clan Kinder Go!

Tom Clancy's The Division™_20160527014915

Reklamlar