Wolverinden yorulan hugh j. Bu sefer farklı bir proje ile karşımızda. Yanına Lost’tan tanıdığımız “Kate” Evangelina L. Ve gene kanadalı bir yumurcak olan ismini duymadığımız bir çocuk ona eşlik etmiştir. Onlar dışında pek fazla karatker yok.

Filmin konusu kötü bir baba olan wolverinin çocuğunun annesi vefat edince teyzesi ile vekalet davasına girip para ile çocuğu gizlice ona satmasıyla başlıyor. Tabi anlaşma gereği teyzenin kocası bu parayı gizliden wolverine veriyor. 3 ay sonra çocuğu senden alıcaz diyip olay kurgusunu başlatıyor.

Şimdi yıllardan 2020 de geçiyor  bu olay ama teknoloji almış başını gitmiş robot olayında. Böyle hareket kontrollü robotlar felan var. İnsan bokslarından daha fazla rabet görüyor bu boks olayı. Kenardan da insanlar yönetiyor bu robotları felan. Her neyse atari gibi oynuyorlar. Hüg cekmın arada espiriler yaparak filmi kotarmaya çalışıyor. Hüg Cekmınla Keyt aynı mekanda çalışıyorlar yıllardır ve ikisi de robot işindeler. Keyt gibi kızın yağ ile robot ile ne işi olur. Pek o role gitmemiş ama neyse. Zaten fazla para vermemişlerdir en fazla parayı hüg ile çocuğu mex almıştır bence. Her neyse Bunlar baba oğul pokemon kapıştırır gibi robot kapıştırıyorlar felan baya yeniliyorlar. Neyse hüg elinde avcunda ne varsa kaybediyor. Alacaklıları çok, her neyse mexle hüg napalım diyolar robot çöplüğüne gidelim işe yarayan bi robot buluruz felan. Her neyse yağmur yağıyor o sahnede , hügün oğlu meks hapşırıyor. Hüg al analgin iç iyi gelir diyor. Her neyse meksin başına bişeey geleceği belli zaten oraya buraya saldırıyor derken ordan olaylar gelişiyor ve yeni bi robot buluyorlar. Olum çok sıkıcı lan dandik bi film. Puanım 2,5. (Kate ile evlenemiyorlar.)

Çarli (Hugh): How the hell do you know Japanese?

Meks: Video games.

İzlemeyin.

Real-Steel-2011

Reklamlar